Tassie

Ik had hem afgelopen week al zien hangen, maar ik moest van mezelf nog even goed nadenken of ik wel een tas nodig had.... en dat heb ik gedaan. Ik heb hem echt nodig, eigenlijk snap ik niet hoe ik al zo lang zonder deze heb gekund, heeeeeeeeeel veeeeeeel zakjes en vakjes en ritsjes (Joop zal jaloers zijn), dus vanmiddag heb ik hem opgehaald, hij is iets roder dan op de foto, mooi hè!


Ria Zaterdag 22 April 2006 at 9:26 pm | | Standaard | Geen reacties
Gebruikte Tags:

Frissss

Het strand vanmiddag. Een graad of negen en een noorden wind, 't is nog geen lente hier hoor. Er wordt maar steeds prachtig weer voorspeld maar ik merk er nog niets van. Belle logeert weer een paar dagen bij me, dus we gaan lekker op het strand rennen, dat is veel leuker dan aan de riem door de polder.

Gisteren kwamen Silvia en Levi, Sil is nog steeds bij de tandarts hier dus af en toe moet er iets gebeuren en Levi is geknipt door tante Miriam (scroll maar even naar beneden voor het verschil). Gisteravond hebben we gezellig met z'n drietjes een pizzaatje gegeten en zijn de zussen nog even samen op stap geweest. En nu ga ik nog even Zierikzee onveilig maken.

Ria Zaterdag 22 April 2006 at 9:13 pm | | Standaard | Geen reacties
Gebruikte Tags: ,

Judaspenning

Ik heb er veel van! Vorig jaar stond het er zo bij. Geen latertjes, maar bestemd om dit jaar te bloeien. Ik heb het kleefkruid gelaten voor wat het was, de penningen zijn er dus niets van overkomen. Heel de middag in de tuin gekeuteld, beetje onkruid trekken, dood spul weghalen en alg vissen natuurlijk.

Van Joop heb ik niets meer gehoord, dus waarschijnlijk is het gelukt Kathmandu uit te komen, weg van de grootste ongeregeldheden, al is het overal wel onrustig als ik de berichten zo lees. Hopelijk gaat het allemaal goed en heeft hij er niet al te veel last van. Ik kan me nu wel zorgen gaan lopen maken maar daar schiet ik ook niets mee op, gewoon maar afwachten.

Ria Donderdag 20 April 2006 at 9:11 pm | | Standaard | Geen reacties

Storing cv

Vanmorgen is de monteur geweest om naar de ketel te kijken, er is flinke lekkage in de kruipruimte, Joop heeft een tijdje geleden een stuk leiding vervangen, wellicht dat er een koppeling los is gegaan. De boiler draait nu apart, zodat ik wel warm water heb en lekker kan douchen, maar geen cv. Joop mag het zelf repareren als hij terug is en misschien ook gelijk maar een nieuwe ketel voor de komende winter.

Ria Woensdag 19 April 2006 at 9:09 pm | | Standaard | Geen reacties
Gebruikte Tags:

Joop in KTM

Hij slaapt vannacht nog in het Kathmandu Guest House, vanavond nog een pizzaatje eten bij Fire and Ice en dan kan morgenvroeg om zes uur de tocht beginnen. Hij heeft er zin in. Vanmiddag nog even gekletst op MSN, alles was goed. Voor het laatste nieuws in Nepal kan je ook hier kijken. En nu wordt het stil de komende drie weken, de tocht duurt twintig dagen.


Ria Woensdag 19 April 2006 at 9:07 pm | | Standaard | Geen reacties
Gebruikte Tags:

Levi jarig

 

Vier alweer en het is een bikkel, een jongen van het lage land, want wie eet er nou ijs als het nog bijna vriest, brrrrrrr. Vrijdag een bezoekje aan tante Knip? 
Fijne verjaardag lieve Levi!


Ria Woensdag 19 April 2006 at 9:03 pm | | Standaard | Geen reacties
Gebruikte Tags: ,

APK

Om tien uur vanmorgen moest de auto bij Rinus Roon Profile Tyrecenter zijn voor de APK keuring, er moesten een paar dingetjes gebeuren en als ik hem om tien uur bracht zou hij om twaalf uur klaar zijn. Na een nagenoeg koude douche (ik doe dat iedere morgen maar dan wel na een gloeiend hete en dat is toch heel iets anders) Simba ingeladen voor een flinke wandeling door Zierikzee. Het was heerlijk, in het Slingerbos en de stad zelf, waar ik ook nog een paar boodschapjes deed. Half twaalf weer richting Vissersdijk. De auto was nog niet klaar, dus eerst nog maar even koffie en een sigaretje. Toen eindelijk de keuring gemeld was en de auto klaar, zag ik dat ik rechts achter een rare velg had, dat is toch geen gezicht. Joop had wel verteld dat ik een band mee moest nemen, die dan verwisseld zou worden, ik weet ook niet goed wat er afgesproken was, maar het zal wel zuinigheid van Joop geweest zijn. Ik heb twee mooie nieuwe bandjes besteld en dan hebben we ook weer een goed reservewiel, mannen!
Vanmiddag nog een beetje in de vijver aan het vissen geweest, want het draadalg komt ook alweer opzetten en de opmerking van D. vorig jaar ligt nog vers in mijn geheugen nadat haar zus zei: "Jouw vijver is toch helder?" "Ja, maar ik heb het niet zover laten komen!" Dus ik hoop dat op een gegeven moment de planten gaan overheersen ofzo, of werkt het zo niet? 
Vanavond gezellig bij Elly gegeten, mie met garnalen, heerlijk!


Ria Dinsdag 18 April 2006 at 9:01 pm | | Standaard | Geen reacties
Gebruikte Tags:

Joop onderweg

Ik werd om de paar uur wakker vannacht, zo ook rond een uur of vijf en ik bedacht me dat Joop ongeveer op het vliegveld moest zijn en omdat hij eigenlijk nog een mailtje van zijn gids verwachtte heb ik nog maar even naar zijn mail gekeken en jawel, post van Deepak Rai zijn gids....

Dear joop Nameste!
I don't thing we can get to Gorkha by tourists bus or by taxi. I thing in this time we start our trek fom sundaryjal. we go sundary to syprobensi and then we do trek Ganesh Himal . From ktm to Sundaryjal I will arrange a taxi.
with best regards
deepak rai.


Er is dus nog niet zeker welke tocht hij gaat maken, in het uiterste geval vertrekken ze gewoon lopend uit Kathmandu, maar uit de mail blijkt dat dat niet nodig is. Ik heb hem nog even gebeld en het was een kort nachtje geweest, erg vrolijk klonk hij nog niet, gourmetten en whiskey toe, dat gaat niet in je kouwe kleren zitten natuurlijk, misschien heeft hij wel lekker geslapen onderweg, ik ga eens kijken of ik ergens zijn vluchtnummer kan vinden, van de tijden op de uitdraai snap ik niks.

Update:

Hij zou er nu moeten zijn, nog niets gehoord.


Update 2:

Vanmiddag was hij even op MSN, hij had een goede reis gehad.
De regen kwam daar met bakken uit de hemel, hihihi, ik zei nog: "Joop neem nou die goede jas mee, die is tenminste goed waterdicht", "In Nepal regent het niet, daar is het heerlijk weer, 25-30 graden".
En dus nam hij dat oude kreng mee, boontje komt om zijn loontje!

Ria Maandag 17 April 2006 at 9:00 pm | | Standaard | Geen reacties
Gebruikte Tags: