Hello!

Het was lang wachten.

Half één daar zijn, bloed prikken en dan wachten tot je aan de beurt bent, dat werd half drie. Klaarmaken voor de operatie, nog even wachten en dan eindelijk de chirurg aan je bed met prachtige bruine ogen, ik durfde het wel aan met hem. Ik zou twee kleinde sneetjes en één wat grotere krijgen om de boel af te voeren.

Vier uur werd ik weer wakker, na een heerlijke diepe slaap, zo voelde het. Chirurg kwam vertellen dat alles goed was gegaan dat het er goed uitzag, maar wel gecontroleerd werd door de patholoog en dat ik na de nacontrole lekker naar huis mocht. Over twee weken de telefonische uitslag, 

Ik kreeg te eten wat ik wilde en begon maar eens met een paar boterhammen en een papje. 

Joop kwam me weer halen on zometeen weer lekker te gaan slapen in mijn eigen bed. Pijnstillers meegekregen en nu een paar dagen rustig aan.

Ria Maandag 26 Mei 2025 at 9:28 pm | ΒΆ | Standaard
Gebruikte Tags: ,

zes reacties

Irene

Aha. Goed zo. Rust lekker uit !

Irene, (URL) - 26-05-’25 22:28
Sjoerd

Dat was dan toch lekker snel gebeurd. Mooi zo…

Sjoerd, (URL) - 27-05-’25 06:37
John

Fijn dat het zo snel ging en je weer thuis kon slapen. Beterschap en op een goed herstel.

John, (URL) - 27-05-’25 07:58
Jan K. alias Afanja

Dat zijn mooie berichten. Beterschap verder.

Jan K. alias Afanja, (URL) - 27-05-’25 09:26
Coby

Mooi, dat is achter de rug! Spoedig herstel Ria!

Coby, - 27-05-’25 16:13
Ria

Bedankt allemaal!
Komt goed!

Ria, (URL) - 27-05-’25 19:48
(optioneel veld)
(optioneel veld)

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.