Rustdag
'Grote zandkool' zegt Google, ik heb er nog nooit van gehoord. Het is ook een superklein bloempje en het groeit weelderig in de Schapenweg.
En dit is denk ik een elzenhaantje, of een ander blauw kevertje dat er op lijkt, daar heb ik dan weleens van gehoord, mooi en opvallend als per ongeluk je oog erop valt.
Lekker gewandeld vanmorgen, het was zoo stil in de polder! Geen herrieschoppende boeren, alleen een stuk of wat fietsers en een enkele wandelaar.
Slecht geslapen, dus ik produceer verder niet veel. Een dag of wat geleden wel met een tekening begonnen, maar dat vordert ook niet erg. Ook heb ik een paar dagen geleden geprobeerd om glas te snijden, dat wilde nog niet erg lukken, misschien eerst een kleiner stukje proberen want dit brak op het laatste stuk verkeerd af.
Gewoon een beetje een rustdag, moet kunnen.
De grote zandkool of wilde rucola, het bloemetje ken ik inderdaad van de Rucola. Hans