Kuren
Het ziet er naar uit dat Pivot toch kuren heeft eens kijken of ik dit kan plaatsen. Dat lukt, maar foto's gaat niet lukken zo te zien, misschien gewoon onderhoud. Ik sla een dagje over ... en misschien stopt het hier ook wel voor mij...negen reacties

Haha, nou we zullen zien. Reageren gaat ik elk geval ook nog, maar als pivot het begeeft, ga ik niet aan nog iets anders beginnen hoor. Het is wel vaker rommelig, deze tijd van het jaar bedenk ik nu.

Nee joh, gewoon lekker doorgaan straks als alles het weer doet. Er verandert al zoveel in de wereld! Wat moeten we zonder Ria!

Jammer dat er (weer) problemen zijn met Pivot. Ik ga er van uit dat het wel weer opgelost is. Ik zie je volgende blogje wel verschijnen.

@irene ik keek eens bij Angela en zie nu dat dat die vrouw vrouw is met steeds hetzelfde pakje maar dan in een andere kleur
Ook in juli geboren en ze lijkt wel een beetje op me, bedankt voor het compliment! Heerlijk!
Ho! Nee! (dat laatste) Jij bent toch de Angela Merkel der webloggers