Sneeuw van vroeger
Foto's die ik met de telefoon maak, openen niet in Photoshop, dan moet ik ze eerst met Paint openen en vanuit daar opslaan als jpeg bestand, dat gaat/ging altijd goed, ik ben er nu even klaar mee, schijtziek word ik ervan.
Deze is leuk voor de mensen die nu in dat huis wonen. Janny was heel erg dik vroeger, echt heel dik...
's Morgens is het even mooi als je naar buiten kijkt , maar eer het licht is is de betovering voor mij alweer voorbij hoor. En een sneeuw dat er voorbij komt en sneeuwpoppen, bossen in de sneeuw, man man wat prachtig toch allemaal....morgen maar weer gewoon zonder
Janny en Freek waren ooit ingesneeuwd tussen Zonnemaire en Brouwershaven, met oudjaar geloof ik, uren waren ze onderweg...
Lekker zitten kleuren vandaag, dat gaat fijn en vanmiddag even met Joop naar de tandarts, onder de sneeuw zie je zeker geen stoepranden.
zes reacties
Nee hoor, maar Joop wil het soms (bijna) overkomen en dat is niet goed voor de banden.
Ik weet het ook niet , beveiliging of zo, of een vinkje, maar het is niet alleen bij foto’s van mezelf, het is ook niet zoveel meer werk als het gewoon gaat.
Het gaat wel goed, merk ik nu… blijkbaar waren ze nog niet goed geladen, want de laatsten doen het nog niet maar morgen vast wel.
Ik haal ze via een website naar mijn laptop en dan verklein ik ze tot de juiste maat en klaar. Maar goed, de winter is nog lang niet klaar.
Mmm, vreemd gevalletje met die foto’s. Daar heb ik geen enkel probleem mee. Ik heb nog nooit enig probleem ondervonden met laden in Photoshop. Zijn gewoon JPG bestanden.




Hoezo, waren jullie over de stoeprand gestruikeld.
Ja, ik ben er ook weer klaar mee, dag sneeuw! Maar de foto’s zijn leuk.
Ik snap niet waarom je foto’s uit je telefoon niet gewoon kunt opslaan op je computer en dan openen in Photoshop. Ik weet het verder ook niet hoor.