Wachten

Nog steeds aan het modderen met mijn outlook maar volgens Co zijn we er nu wel bijna uit hoor.

"Je doet het goed Ria, we zijn er bijna. Laat het me weten zodra je het nieuwe wachtwoord hebt, dan zetten we het er samen in en is je mail weer helemaal werkend op je nieuwe pc".

Hij is best aardig hoor die Co, altijd positief, alleen wanneer je het niet goed snapt en hij tot drie keer toe iets moet herhalen worden zijn letters steeds dikker en groter. 

Twee computers naast elkaar geeft ook verwarring, je pakt steeds de verkeerde muis of typt op het verkeerde toetsenbord.. maar duidelijk is hij altijd!  

Nu nog een wachtwoord.

Bij Ontwerpwerk(lelijke site) dat PivotX heeft overgenomen, snappen ze er niets van als ik bel, de contactpersoon die ik ook al bij PivotX had werkt blijkbaar veel thuis en Bob den Otter is al een tijdje geleden overleden. Dus nu heb ik Sander, want zo heet hij, een mailtje gestuurd, met Gmail want dat werkt wel (riavanfelius@gmail.com). 

Het geduld is een schoone zaak.
 
De visser van gisteren heeft ook nog steeds geen beet...
 
Ria Dinsdag 10 Maart 2026 at 6:59 pm | | Standaard

Geen reacties

(optioneel veld)
(optioneel veld)

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.