Oplossingen zoeken

 Eerst contact gehad over de Go Pro van Joop, ik kon het niet meer aanzien en nu komt er iemand langs binnenkort gelukkig. Daarna weer eens een gewoon fijn ochtendrondje, de zon scheen af en toe, maar het was nog best fris.

Joop fietst weer flinke afstanden, hij heeft een SZ (slechtziend) sticker achterop zijn rugzak, die is niet echt opvallend en daarom nu ook een blindegeleidestok aangeschaft en die steekt dan boven zijn rugzak uit, dat valt beter op. 

Vanmiddag nog een rondje gedaan, geen regen gehad, dat viel allemaal best mee vandaag. Inmiddels dient het volgende probleem zich alweer aan, het lijkt er echt de tijd voor, een soort grote schoonmaak maar dan anders (wordt vervolgd).

Zelfs ook nog even gekleurd! Zo fijn als alles weer een beetje gewoon wordt. Afgelopen nacht lag ik om drie uur nog te wordfeuten... er was alleen niemand die met me meespeelde dus ik was snel klaar.

Ria Maandag 20 April 2026 at 7:23 pm | | Standaard

twee reacties

Margo

Ik sliep voor mijn doen vroeg, uur of half 12, anders zou ik wel een woordje gelegd hebben. Eigenlijk zou je Wordfeuders aan de andere kant van de wereld moeten hebben waar het dag is als wij ‘s nachts niet kunnen slapen.

Margo, (URL) - 20-04-’26 21:28
Sjoerd

Voor alle problemen zijn er oplossingen. Je moet ze alleen weten te vinden.

Sjoerd, (URL) - 20-04-’26 21:32
(optioneel veld)
(optioneel veld)

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.