Rood en leeg

 Elke keer als ik er voorbij kom denk ik dat ik het eens moet laten zien, het is een mooi oud gebouw, vroeger gebruikt voor het verwerken van meekrap. Maar ik zag er wat tegenop alles op te zoeken eigenlijk, maar kijk gewoon maar bij de link, of lees het bord, dat kan als je het aanklikt. Zulke borden vind ik wel functioneel bij een gebouw, je weet gelijk wat het was/is. 

Vanmiddag dacht ik ook aan de wandeling van afgelopen zaterdag, ik had het met iemand over iets en we zochten naar dat rode spul, hoe heet dat ook alwer, we wisten het geen van beiden, konden er niet opkomen en nu herinnerde ik me dat moment wel, maar niet waar we het nu eigenlijk over hadden.

Zo ontspannend dat lopen, het maakt je hoofd helemaal leeg.

Het was een fijne wandeling. Onderweg gekeken of het klein hoefblad al bloeit, maar dat is nog nergens te bekennnen, veel te koud nog.

Ria Woensdag 19 Februari 2025 at 6:50 pm | ΒΆ | Standaard

drie reacties

Sjoerd

Ik heb niet geweten van dat rode spul, ik had er nog nooit van gehoord…

Sjoerd, (URL) - 20-02-’25 07:41
John

Wandelen maakt je hoofd zeker leeg. En bovendien is het gewoon enorm gezond.

John, (URL) - 20-02-’25 08:23
Jan K. alias Afanja

Interessant stukje, ik kende het niet.

Jan K. alias Afanja, (URL) - 20-02-’25 13:39
(optioneel veld)
(optioneel veld)

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.