Rustig aan
Rustig aan doen hoor, zegt iedereen dan, misschien omdat ze me een beetje kennen, maar vandaag doe ik het in ieder geval vanzelf wel. De buuk 'zit' nog niet zo lekker en af en toe een pijnstiller is dan best fijn.
Gister toen ik mijn stukje typte voelde ik me nog een stuk beter, de narcose was vast nog niet goed uitgewerkt al was ik wel al wakker.
Van een stukje door de straat wandelen kwam ook niks, heel de dag regen, dus ik rol straks maar weer vroeg onder de dekens, hopelijk morgen wat meer opgeknapt.
vijf reacties

Ik lees toevallig je blog en lees dat je bent geopereerd. Ik wil je dan ook van harte beterschap toewensen en doe inderdaad maar even rustig aan!

Sterkte Ria! Fijn dat het met kleine sneetjes kon! Ik heb een snee van links naar rechts, lang geleden hoor, en met kleine sneetjes herstel je sneller. Maar ze hebben in je buik zitten rommelen, dat voel je nog even. Gelukkig is het geen weer om eens lekker actief te zijn buiten, dat heb je goed gepland! Beterschap!
Slapen bevordert de genezing, dat staat vast.