Rekken en plekken
Opbergrekken verzetdag was het vandaag. In de technische ruimte (ja die hebben wij) het rek leeggemaakt, allemaal rommel , bijna alles naar beneden in elk geval, rek uit elkaar, op mijn kamer weer in elkaar voor tekeningen en ander hobbyspul dat niet meer op mijn kleurkamer past Toen ik daar mee bezig was zag ik dat dat rek dat daar staat helemaal niet goed in elkaar zat, dus dat heb ik overnieuw gedaan en gelijk alles opnieuw geordend... ook nog spul naar de vliering.
Een hele dag gesjouwd, maar het is nu wel netjes voor zolang het duurt. Ook de techinische ruimte, lekker veel ruimte voor de was komende winter. De strijkplank heb ik op zijn kant neergelegd, wegdoen vond ik eigenlijk een beetje raar, al gebruik ik hem nooit
Op de vijgekomen ruimte in de kamer de pickup die we een tijdje geleden kochten geïnstalleerd, eens kijken of we nu af en toe eens een plaatje gaan draaien, hij staat nu klaar voor gebruik in elk geval.
Het lijkt wel of ik de beweging die ik vorige week gemist heb aan het inhalen ben.
Geen foto's, wel weer eens een gezellig ochtendrondje.
Zo blijft een mens toch bezig… Goed werk Ria.