
Vanmiddag mijn ingelijste tekening opgehaald bij Zwart. Ik ben er echt heel blij mee, hij vond het zelf ook erg leuk natuurlijk. Zwart passe partout en een aluminium lijst. De maat is nu 50x70.
Nu nog twee bijpassende uitzoeken, volgens hem maakt de kleur niet zoveel uit omdat de techniek en de lijst hetzelfde zijn, zo leer je nog eens wat. Eind volgende week kan ik ze brengen, hij doet ze er dan weer netjes in. Ik kan ze wel zelf makkelijk omwisselen, het zijn wissellijsten.

Gewoon weer fijn gekleurd vandaag.
En stof gezogen. Wij hebben een automatisch ventilatiesysteem dat de hele dag aan staat. Ik vind altijd dat ik veel stof heb, vooral in de wc en de badkamer, daar zitten de dinges, in de keuken ook trouwens. Nu heb ik de laatste tijd de gewoonte veel te vegen met zo'n stok met lap waar het aan blijft hangen dus niet gaat waaien, dan veeg je toch veel bij elkaar in een veegbeurt, maar ik ben bang dat de stofzuiger daar toch meer werk van maakt, dus vandaag zoog ik vooral en ben ik van plan dat weer vaker te doen. Ik ben benieuwd.

En dan heb je ineens een internetstoring van een paar uur, het moest niet mogen! En als dan eindelijk het spul weer werkt doet alles het behalve mijn laptop natuurlijk.
Verder ging het wel vandaag hoor, koud was het! Gewandeld en rommel opgeraapt, Heleen is een goed voorbeeld, zij loopt haast elke dag te rapen en vindt soms zelfs volle blikken bier.
Morgen verder ik vind het welletjes.

Er zijn nog steeds mensen die denken dat ik een voorbedrukt papier heb of zoiets, maar dat is echt niet zo hoor. Er ontstaat iets waar ik bij zit. Ik heb nu dit maar heb nog geen idee hoe het verder gaat, het zou nog zomaar een eend kunnen worden of een auto, oh wacht...
De dagen zijn eigenlijk zo voorbij. Als de torenklok acht uur slaat, denk ik vaak, 'nog even'.... maar dan plots is het bijna negen uur en dat vind ik veel te laat. Want dan doe ik een rondje en eer ik dan terug ben is het tien uur geweest. Afijn zo gaat dat de dag door eigenlijk, steeds later dan je dacht en snel om, dat is dan wel weer fijn.
Het was warm een nieuw record, flink lopen zweten onder het wandelen, waarom ze daar dan opeens de ijsmeesters er weer bij moeten halen...
Na het wandelen nog even naar Bolle voor brokjes waar ik een oud buurmeisje tegenkwam, we hebben gezellig een tijdje staan kletsen bij de kamerplanten.
Ik dacht nog: 'Die zakken worden ook alsmaar zwaarder, je kunt wel merken dat ik niet meer zoveel sjouw. Volgende keer moet Joop maar brokjes halen'. Toen ik de zak in de kofferbak deed zag ik het verschil... 'Tijdelijk 3kg extra!'

Gisteren werd er gebeld door Montis. 7 Februari wordt de bank geleverd en even later belde ook Walhout, een paar dagen later komen de stoelen. Leuk!
Ik verheug me er erg op dat nu eindelijk de oude spullen de deur uit gaan en dat alles wat huizen betreft ook achter de rug zal zijn. nog ruim vier weken, langzamerhand gaan we aftellen.
Als de bank weg is kan ik eindelijk ook eens iets kleurigs van mezelf aan de muur hangen, van die grote tenminste. Het huis hangt al vol met de kleinere, maar dat A2 formaat kon niet in de kamer, dat werd te druk met zo'n kleurige bank. Alleen wist ik nog niet goed hoe, dus daarom ging ik vanmiddag eens naar Zwart voor advies en dat kreeg ik! Leuk! Zo iemand komt dan toch met iets waar je zelf niet zo gauw aan denkt, ik had het tenminste nooit zo verzonnen.
Natuurlijk vertel ik nog niets en ik doe er ook nog maar eerst eentje om te proberen, dus even geduld nog, dat hebben wij nu ook al zolang.
Eentje klaar weer, een beetje somber net als ik, maar dat is over een paar weken voorbij.

Geboren 22-1-1914 vandaag zou hij 104 geworden zijn, dat is best oud en zover is het niet gekomen, hij overleed 15-09-2000 en werd dus 86, we hadden het er laatst ook al over. Nu vergeet ik het nooit meer natuurlijk... hoop ik. Ik heb geen idee hoe oud hij op de foto is, achttien, of twintig zoiets.
Het was goed te doen zonder muts vandaag. Ik wandelde, kleurde en deed huishoudelijks. Genoeg beweging gehad zodoende, nu weer even zitten.
Mijn vader ging op zijn zestigste met pensioen en deed daarna niet veel meer. Ik heb hem zelden zien lopen of fietsen. Zitten, wat tegenwoordig het nieuwe roken is, en roken, hij deed het allebei en 's avonds een Vieuxtje of twee. De krant, de puzzle, het cryptogram en de tv waren zijn voornaamste bezigheden.

Joop had gisteravond weer een duivenbijeenkomst ergens bij de Belgische grens en meestal komt hij na zo'n feestje met een bosje bloemen thuis. Dit keer waren dat wat vleesjes en een sliert 'verse woste'. Heerlijk! Ze hebben het wel bij de vleesboerderij, maar ik koop het haast nooit, te vet denk ik dan, ongezond... maar ja een gekregen varken kijk je niet in de bek (uh darm) natuurlijk dus vanmorgen na mijn wandelingetje bakte ik de sliert, die komt wel op! Binnenkort mag ik ook weer een avondje mee. Ik ben benieuwd wat we weer gaan knutselen met de dames dit keer.

Gisteren had ik mijn dag niet. De verkoudheid is dan wel over, maar ik ben nog niet de oude, het suddert nog wat na om maar in vleestermen te blijven.
Kijk er zit wel een oog en ze ziet er af en toe goed mee, ik vnd de laatste dagen dat het meer naar voren komt het lijkt ook wel of die deuk minder wordt, maar dat zal ik wel dromen.


Een paar dagen geleden was ik al jaloers, het was zondag geloof ik en heerlijk zonnig. Ik hoorde in de omgeving iemand schuren en eigenlijk wilde ik dat ook.. Mijn stoep was ook groen en glad dat laatste merkte ik vanmorgen pas goed toen ik met een sopje in de weer was om de ramen te doen, dat was ook al langer nodig maar nu na de storm zeker.

Ik deed het met de ragebol en een sopje en gooide het af met een soeplepel en regenwater, streeploos schoon en gauw gebeurd. Daarna om boodschappen en gelijk even om een bezem. Ik had enkel een zacht geval waar ik al twee jaar alles mee deed. Tijd voor eentje die ook schuurt en daarbij ook dat geluid maakt, sttssssssjjjj, sttssssjjjjjsttsssjjj!! En dat dan het groen lekker loskomt. Het zal heus nog wel niet allemaal weg zijn, maar glad is het in elk geval ook niet meer.

En nu maar wachten tot de bolletjes gaan bloeien, het is wel een kale boel nu maar dat komt straks weer helemaal goed. Ik heb er zin in!
Vanmiddag ook nog een fijne wandeling met Joop. Het was zodoende een heerlijke dag!
« Vorige Pagina |
Toon berichten 2633-2640 van 8082 |
Volgende Pagina »