Hoe was het ook alweer

We dronken eens koffie met de buurvrouw vanmorgen en keken eens in elkaars huis dat dan toch weer heel anders blijkt te zijn. Als we klaar zijn en de boel opgeruimd is wordt het ook eens tijd voor een drankje met de andere buurvrouwen. Jammer dat er geen buurman is eigenlijk, niet in ons rijtje tenminste.

Eind van de middag waren we even in 'de Smisse' voor een drankje en een muziekje, het was gezellig zoals altijd eigenlijk wel en nu is het om de hoek.

Ik maakte een leuk filmpje en nu lukt het me weer niet om de filmpjes te uploaden, nog niet zo lang geleden was dat ook al zo, ik weet niet meer hoe dat toen kwam, maar ik word er zo langzamerhand doodmoe van alles maar opnieuw uit te moeten vinden, Joop ook, die weet het ook niet meer. Foto's gaan ook nog niet goed, maar die kan ik kopieren en plakken.

Het komt wel weer goed en ik maak me ook niet meer zo druk, maar het gedoe elke keer....

Ria Zondag 29 Mei 2016 at 7:09 pm | | Standaard | Acht reacties

Weg ermee

Vanmorgen zagen we spullen buiten staan, rommel van mensen uit de buurt voor de komende rommelmarkt. Ze waren al eerder aan de deur geweest en omdat ik op Scharendijke een hoop apart had gezet om zelf nog eens op een kleedje op de stoep te leggen, is Joop dat maar gaan halen, alleen, dat is beter. We zijn de rommel meer dan zat en hebben het netjes afgeleverd, inclusief boeken. We hadden ze nog een beetje uitgezocht, maar nee ze wilden alles wel, daar waren we dan ook gelijk vanaf.

Daarna naar de Praxis voor nog een paar lampen, we hadden expres gewacht want er was 25% korting vandaag had ik gelezen. We waren er om 12 uur, maar de korting bleek maar van 9 tot 11 te zijn, jammer, maar goed we hebben ze toch maar gekocht.

Vanavond deden we eens 'een rondje rond Keesje', na al die jaren nog steeds hetzelfde.

In de verte woonden Marga en Rene, een tweeling volgens mij die in de verste verte niet op elkaar leken. Ik heb na de middelbare school nooit meer iets van ze gehoord, maar ze komen dan met zo'n avondwandeling weer wel even in je gedachten.

Ria Zaterdag 28 Mei 2016 at 7:53 pm | | Standaard | Twee reacties
Gebruikte Tags: , , ,

Thuisgevoel

Eindelijk weer eens weer om lekker buiten te zitten en te genieten van onze tuin. Het is nog wel niet veel bijzonders, dat kan ook niet, maar het lijkt toch al heel wat zo met de meegenomen spulletjes...

...die je juist het gevoel geven gewoon thuis te zijn, want zo voel ik me hier zeker al.

We slapen heerlijk onder het nog onafgedekte Velux raam en zien 's morgen gelijk de vogels vliegen, of niet.

Vanmiddag hebben we de boeken uitgezocht en dan blijkt dat ik er toch weer meer apart houd dan Joop. Ik ga ze nog een keer doorlopen, het blijft moeilijk

De laatste duif kijkt uit op de kerktoren, het is een rustig beestje.

Didi hoort af en toe wat bij de buren, het hondje of de buurvrouw, ze zijn al vriendjes. Soms kan ze een blaf niet onderdrukken, maar ze gedraagt zich geweldig. Je zal maar vanuit zo'n ruime tuin op zo'n klein plaatsje geplant worden.

We hebben gras gemaaid op Scharendijke en verder nog wat spullen opgeruimd (in de kliko gegooid). Vanmiddag gewandeld en even gezwommen bij Bommenede, Didi dan hè.

Joop ging vanavond eens op de scooter naar Zierikzee, want de duiven moeten daar nog gewoon ingekorfd worden.

Ria Vrijdag 27 Mei 2016 at 6:49 pm | | Standaard | Negen reacties
Gebruikte Tags: , , ,

Wijsheid

Je hebt van die dagen en zo'n dag was het gisteren. Eigenlijk zou ik het liefst niet meer in ons oude huis komen, ook niet in de tuin, het is niet fijn om te zien hoe alles nu al verwilderd en het onkruid welig tiert.

Er moeten nog spullen opgehaald en als dat dan ook nog voor problemen zorgt, over wat wel of niet nog mee moet mag... bah! De één kiest voor stinkende oude boeken en de ander voor kale rotan stoeltjes... zo gaat dat nu eenmaal, maar ik vind dat kale stoeltjes moeten kunnen als stinkende boeken ook mogen.

Voor de broodnodige afleiding en omdat we toch in Zierikzee moesten zijn keken we eens naar een nieuw machientje voor mij en die heb ik nu dus. Mooi mooi en blij mee natuurlijk, maar ja eer alles dan weer werkt zoals ik graag wil dat het werkt... want ik had mezelf ook de nieuwste versie van PE cadeau gedaan. Ik zeg er verder maar niets meer over.

Een lieve kaart vandaag bij de post, er staat alleen geen afzender op.

Hij is vast van een hele wijze vrouw.

Ria Donderdag 26 Mei 2016 at 5:57 pm | | Standaard | Vijf reacties
Gebruikte Tags: ,

Niet

Het gaat even niet...

Ria Woensdag 25 Mei 2016 at 8:51 pm | | Standaard | Vijf reacties

Op

Eindelijk weer eens een droge dag zodat we weer eens wat konden verhuizen en spullen naar de milieustraat brengen. Weer een kar vol weggebracht. We verhuisden het logeerbed en aanverwante artikelen en ruimden de blokhut op.

Daarna volop aan de was, schoon huis schone spullen vind ik.

Vanavond nog een rondje gedaan. Het wordt tijd voor wat warmer weer en mooie zomeravonden. Hier brandt gewoon lekker de verwarming, het hout is op...

Ria Dinsdag 24 Mei 2016 at 8:36 pm | | Standaard | Vier reacties
Gebruikte Tags: , , ,

Oranje rules

Vanmiddag hebben we kennis gemaakt met de kopers van ons huis. Aardige mensen met veel plannen, het wordt vast leuk. Maar ze gaan eerst nog op vakantie en hun huis moet nog verkocht dus al met al duurt het nog wel even voordat de boel is afgehandeld.

Wij zijn een beetje aan het bijkomen van de verhuizing en hebben vandaag alweer niet veel bijzonders gedaan, nu nodigt het weer daar ook niet toe uit natuurlijk en het meeste is gedaan.

 Ik kreeg een bosje oranje Gerbera's van haar, dat past mooi bij het hout dacht ze, niet wetend dat we al verhuisd waren. 

Bij het hout past het prima, ik hou van oranje en hier staan ze ook uitstekend!

Ria Maandag 23 Mei 2016 at 5:53 pm | | Standaard | Zeven reacties
Gebruikte Tags: , , , , ,

Behelpen

Donderdag neergezet en nu al 'omgevallen', zonde van de pot vooral want dat was best een mooie.

Je probeert de boel wat op te leuken en te waarschuwen voor een flinke punt die er anders nooit was, maar voorlopig leg ik me dan maar neer bij de ook hier heersende baldadigheid, jammer...

We gingen nog maar eens naar Ikea vandaag, wel met een heenreis van ongeveer 2x zo lang want er waren wegwerkzaamheden, we waren vergeten de route te checken, dat moet echt tegenwoordig hoor.

We hebben nu een staande kapstok, want dat was toch wel erg onhandig zonder, alleen mag ik mijn schoenen er niet onder zetten van Joop, dat vind hij niet staan. Hij moffelt ze onder zijn bureau, dat heb ik nu ook gedaan, maar ja daar zet je ook niet een paar of drie vier... daar moeten we dus ook nog wat op verzinnen.

Verder wat lampen want boven was er, op dat van de lantaarnpaal na, helemaal nog geen licht.

Mijn pc werkt ook nog niet goed er is een netwerk en daar is hij niet geschikt voor, wel een kaart gekocht (5 euro in de aanbieding, niemand koopt nog zo'n ding), maar dat helpt ook niet, één puntje ontvangst dat schiet niet op. Ik behelp me dus met de oude laptop van Joop die het wel doet, maar daarop kan ik niets met mijn foto's en die is zo leeg Komende week vakantiegeld... toch?

Ria Zondag 22 Mei 2016 at 5:34 pm | | Standaard | Tien reacties