De uil fladderde wat en streek neer bij de pas gebouwde rozenboog. Zo heeft hij goed overzicht over een groot deel van de tuin en geeft tegelijkertijd de afslag aan.
En aan de andere kant groeien de rozen hem tegemoet.
De wind had het niet goed begrepen en waaide flink door, maar gelukkig ook weer niet zo hard dat al het nog jonge groen van de bomen waait. We hebben lekker gewandeld.
Morgen moederdag. Een roosje in de knop voor die van mij, want natuurlijk is ze nooit uit mijn gedachten.
Ik weet niet wat er in de lucht hangt hoor, maar veel goeds is het niet. Gedoe, ruzie, dingen kwijt, en nog meer kwijt, nog meer gedoe, je koopt twee Tb (ik wil steeds teringbite zeggen) en krijgt er maar één, daar ben ik niet eens meer voor terug gegaan.
Toch maar een nieuw schijfje gehaald om de foto's op te zetten, want zo'n cloud begrijp ik niet erg, hoewel het volgens de meneer van BCC wel moet kunnen, zo vanaf je schijf naar de cloud. Het is ook zo ongrijpbaar zo'n cloud, een extra schijf zie je tenminste en zo duur zijn ze nu ook niet meer. Ik heb nu 1 Tb hoewel hij in de winkel zei dat het er twee waren en de prijs scheelde zowat niets. Ik zag het in de auto pas en had geen zin meer om het nog na te gaan vragen, 1 Tb is al heel veel, dat heb ik zomaar niet vol.
Ik heb verder lekker in de tuin gewroet, er is nog meer regen op komst, best lekker dat mag nog wel even van mij, maar de bijbehorende storm mag een afwijkende route nemen.
We maakten vanmorgen eerst nog een wandelingetje over het strand, dronken koffie bij Corazon en aten een softijsje van het Koepeltje.
Eenmaal weer thuis namen Joop en ik ons vader- en moederdag cadeau in ontvangst van beide dochters.
Ik kreeg een leuke Boedha, want die moet je nu eenmaal krijgen en Joop een windorgel
Van de vriendin van Sil, kreeg ik een uil. Over de plaatsjes ben ik nog niet uit, daar moet ik nog eens over nadenken, maar dat komt vanzelf als ik met mijn oranje mand in de weer ben. Wel allemaal leuke tuiversiersels! Bedankt meiden!
Vanmiddag ging ik nog even naar Zierikzee, want sinds gisteren wil mijn nieuwste externe schijf niet meer opstarten. Joop kreeg het ook niet voor elkaar, dus terug naar de winkel ermee. Ik vond in één keer de kassabon en er zat nog garantie op.
In de winkel kregen ze hem ook niet aan de praat en nu wordt hij opgestuurd. Gelukkig heb ik er nog een! Want zoals het er nu uitziet kan ik hem denk ik wel afschrijven. Dus nu ga ik mijn foto's ook nog maar ergens in een wolk zetten, bij Onedrive, we hebben Office 365, dus als het goed is moet ik ze daar allemaal kwijt kunnen. Je moet er toch niet aan denken dat die andere schijf nu ook nog eens kapot gaat.
Gelukkig kreeg ik een Boedha, die geeft me kracht en vertrouwen...
Je zal maar twee dagen vrij zijn en niet elke morgen vroeg op moeten om stallen uit te mesten, wat doe je dan.... nou dan ga je in Scharendijke achter je laptop zitten en vraagt bij je tafelgenote om planken en bouten om de schuur uit te breiden, voert de kippen en melkt de koeien... zo gaat dat tegenwoordig.
Ze gingen ook naar de kapper natuurlijk. Echt lekker buiten zijn is met dit weer niet te doen, het stormt heel de dag behoorlijk.
Gisteren hadden we een kinder menu, want toen waren ze er ook al en vandaag asperges met vis, wat ben ik toch een keukenprinses.
Van wandelen komt voor mij ook niet veel met dit weer. Gisteravond toen de wind was gaan liggen deed ik nog een lekker rondje en als hij straks nog wat afneemt misschien weer, ik zie het wel en anders maar niet...
De kikkers hadden een feestje na de regen van vanmorgen, daardoor waren ze misschien wat minder oplettend want al snel had een hongerige reiger een lekker hapje te pakken.
En als iets lekker is moet je er langzaam van genieten
Het leken net kleine zuurstofbelletjes die mee naar boven kwam bij het alg vissen vanmorgen. Toen het eenmaal in de kruiwagen lag en ik nog eens wat beter keek zag ik dat het eitjes waren.
Ik denk slakjes, want als je goed kijkt zie je dat ze hier al een soort van huisje op hun rug hebben.
Nu hoop ik maar dat ik ze er niet allemaal uitgevist heb, maar dat zal wel niet, want er is nog alg genoeg. De vijver wordt weer steeds mooier en zichtbaar beter in evenwicht. We laten het maar zo. De grijze folierand die soms boven het water uitsteekt raakt ook alsmaar meer begroeid met mos en hangende plantjes, we vullen af en toe bij en als het regent komt het water van het platte dak erbij.
De kikkers hebben het ook prima naar hun zin. De reiger komt af en toe een hapje halen en dat vinden wij helemaal niet erg, er zijn kikkers genoeg en dat beest moet toch ook eten.
En als toetje heb ik dan nog deze. Wat een schatje hè.
Behoorlijk wat regen vanmiddag, die we net op ons nek kregen. Het was wel verfrissend en lang niet meer zo koud, wat je ook gelijk aan de blaadjes ziet. De lente barst los als het ware.
Ik kwam een verloren sticker tegen, de surfers doen hun uiterste best om te redden wat er nog te redden valt, ik hoop dat het ze lukt, want wat moeten we met een stelletje eilandbewoners met een privé steigertje. Er staan over het hele eiland de prachtigste huizen te koop, laat de eventuele kopers er daar eentje van uitzoeken... ;)
En kijk eens naar de Helleborus, is hij niet prachtig!
Allemaal zaailingen eronder van het zaad van vorig jaar. Ik zal er wat in potjes zetten voor eventuele liefhebbers en zelf wil ik er ook nog wel ergens een.
De fluwelen bolletjes van de Pauwlonia Tomentosa, waar we al sinds vorig jaar naar kijken gaan nu ook tekens van leven vertonen, ik ben zo benieuwd of ze nu echt mooi allemaal open gaan zodat de boom vol hangt met allemaal paarse toortsen.
Nog even en we zitten voor de rest van de zomer weer fijn verscholen achter het dikke bladerdek van de wingerd. Dan kan ik weer lekker voor me uitstaren zonder eigenlijk iets te zien onder het uien snijden.
Een stukje verder is de Hedera ook alweer behoorlijk aan het uitbotten na de vernielende snoeibeurt.
Het zal nog wel een tijdje duren, maar ik ben nog nooit zo blij geweest met al die nieuwe uitlopers, als teken dat er nog genoeg leven in de resterende stronken zit.
Alle stekken en struiken die ik tegen de 'nieuwe' schutting heb geplant slaan ook aan, laat de boel maar losbarsten! En omdat het zo weinig regent geef ik ze iedere dag water.